اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

معرفی

گروه تولیدی بازرگانی اشی مشی یکی از بزرگترین کارخانجات تولید مواد غذایی در ایران است که در سال 1371 فعالیت خود را با تولید انواع اسنک ( غلات حجیم شده ) آغاز کرده است

این شرکت با توجه به افزایش میزان تقاضای بازارهای داخلی و خارجی در چند نوبت در سالهای گذشته اقدام به توسعه و نوسازی تاسیسات زیر بنایی و خطوط تولید خود نموده ، بطوریکه اجرای این طرح ها باعث افزایش ظرفیت تولید از آغاز تا کنون گردیده است . این روند همچنان با احداث سالنهای جدید و نصب پیشرفته ترین ماشین آلات و بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژیهای روز دنیا ادامه دارد .

ارزش ها

در گروه اشی مشی اعتقاد به بکارگیری سیستمها و استانداردهای روزدنیا از دیرباز وجود داشته و روز بروز گسترش می یابد و کلیه محصولات مطابق با استاندارد ملی و جهانی تولید می شوند.

• کلیه شرکتهای گروه تحت سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات آخرین ویرایش استاندارد ISO 9001:2008 می باشند. مجموعه در راستای تولید منطبق بر استانداردهای زیست محیطی استاندارد IS014001:2004 اخذ نموده است. سیستم IMS ایجاد شده تبلور باور سازمان جهت تولید برتر را نمایان می سازد.

• گروه تولیدی اشی مشی موفق به احراز لوح های تقدیر بسیاری شده است که می توان به تندیس جهانی کیفیت از کشور فرانسه ، جایزه کیفیت و تکنولوژی از آلمان و برگزیده انجمن تجارت جهانی از کشور سوئیس اشاره نمود.

• از دیگر افتخارات مجموعه می توان به کسب عنوان قهرمان صنعت در سال 1387 توسط بنیانگذار مجموعه جناب آقای ایرج محبوبی اشاره نمود.